• Mk 7 Triple Spring Autovent
  • Kolme vedruga Mk 7 Bayliss Autovent
  • Kolme vedruga Mk 7 Bayliss Autovent
  • Kolme vedruga Mk 7 Bayliss Autovent

Kolme vedruga Mk 7 Bayliss Autovent

MK7TSU

Kõrgekvaliteediline 3 verdruga tugevdatud automaatne kasvuhoone avaja Inglismaalt. 

Оптовые скидки

Количество Цена Вы экономите
2 56,95 € До 6,00 €
4 53,96 € До 23,98 €
8 50,96 € До 71,94 €
16 49,16 € До 172,66 €
59,95 €
Количество
доставка в течение 24 часов

Описание

Kõrgekvaliteediline 3 verdruga tugevdatud automaatne kasvuhoone avaja Inglismaalt. 

Automaatne kasvuhoone aknaavaja, mis sobib üleval asuvate hingedega  alumiinium- või puitraamidega akendele.

Mõõtmetelt kuni 900 x 600 mm.

Lisaverdud võimaldavad sulgemisjõudu umbes 1,8 kg.

Võimalik seadistada avamise algust alates temperatuurist  12o.

Võimalik paigaldada kaitsmata kohtades katuseakendele vähendamaks tuule käes laperdamise võimalust.

Võimalik tellida ka epoksü pulbervärvitud valgena või pruunina.

 

Bayliss  automaatsed kasvuhoonete aknaavajad 

On laialdaselt levinud mõte, et Bayliss automaatsed aknaavajad on parimad tooted automaatsete aknaavajate turul ja sobivad kasutamiseks nii puit- kui ka alumiiniumraamide jaoks. Piisav ventilatsioon on kasvuhoonetes kasvatamise juures üks kõige tähtsamaid aspekte ja meie automaatsete aknaavajate valik eemaldab sellest tähtsast tegevusest oletamised ning tagab täpse ja järjepideva tuulutuse 24 tundi päevas.

Bayliss  automaatsed kasvuhoonete aknaavajad on toodetud perefirma poolt Derbyshire-s, Inglismaal, juba aastast 1964 ning nad on uhked oma väga hea reputatsiooniga disaini, kvaliteedi, vastupidavuse ja teeninduse vallas. Pakutud valik katab peaaegu igasuguse automaatse ventilatsiooni nõudmise, mis Teil olla võib.

 

korrosioonikindel konstruktsioon

illustreeritud paigaldusjuhendid

kohandatavad disainid

tasakaalustatud tõstetoimingud

alternatiivsed viimistlused ja värvid

tootjapoolne garantii 2 a

 

Mida üks Bayliss automaatne aknaavaja teeb?

Automaatne aknaavaja avab ja sulgeb hingedel ventilatsiooniava/akna automaatselt, kasutades selleks päikese või ümbritseva õhu poolt toodetud soojust. Mida kuumemaks läheb, seda rohkem aken avaneb.

 

2-aastane garantii

Iga Autovent saab 2-aastase garantii, mis kaitseb vigase tootmise eest. Kui on tagatud, et üksus ei ole rikutud (näiteks silindrist väljatõmmatud kolb), ei ole vigastatud suletud akna tõttu, ei ole ebatavaliselt tugeva tuule poolt vigastatud või ei ole valesti paigaldatud, siis parandatakse see tasuta, kui üksus on neile tagastatud.

Meie automaatsed aknaavajad ei ole "viska ära" asjad ning need on disainitud ja testitud kestmaks paljusid aastaid. Siiski on võimalik igat Bayliss Autovendi osa hooldada, kui selleks peaks vajadus tekkima. Tellida on võimalik varuosi nii kõikidele meie praegustele kui ka paljudele eelmistele mudelitele.

 

Kuidas üks automaatne aknaavaja töötab?

Tugevas metallsilindris on mineraalvaha, mis paisub temperatuuri tõustes. Vaha lükkab kolbi, mis avab autovendi läbi balanseeritud ühenduste. Kui temperatuur langeb, tõmbub vaha kokku ja tugev roostevabast terasest vedru sulgeb vendi ja lükkab kolvi tagasi algasendisse.

 

Miks on Bayliss Autovent parem?

See on disainitud inseneride poolt, kes on tootnud automaatjuhtimise seadmeid juba üle 40 aasta ning sisaldab selle aja jooksul kogutud teadmisi ja kogemusi. Kõikidel Bayliss Autoventidel on  tugev roostevabast terasest vedru, mis annab püsiva sulgemisjõu ja niisama hästi kui elimineerib igasuguse tuulekahjustuste riski. Üksus annab balanseeritud tõstmisjõu akna keskosale ja väldib igasugust külgpidist tõukejõudu, mis võiks akent väänata või paigalt lükata.

 

 

Подробнее о товаре
MK7TSU
15 шт.