• Mk 7 Triple Spring Autovent
  • Kolme vedruga Mk 7 Bayliss kasvuhoone katuseluugi automaatavaja
  • Kolme vedruga Mk 7 Bayliss kasvuhoone katuseluugi automaatavaja
  • Kolme vedruga Mk7 Bayliss kasvuhoone katuseluugi automaatavaja

Kolme vedruga Mk7 Bayliss kasvuhoone katuseluugi või akna automaatavaja

MK7TSU

Kõrgekvaliteediline 3 verdruga tugevdatud automaatne kasvuhoone akna või luugiavaja Inglismaalt. Sobib ka lisaks katuseluugile vertikaalse akna avajaks altpoolt üles lükates. Juhul, kui on tegemist kergema aknaga (polükarbonaat kate, kerge raam), siis sobib ka avama ülevalt poolt, kuna vedrude tagasitõmme on tunduvalt tugevam, kui ühe vedruga mudelitel. Ilus disain võrreldes konkurentidega, mugav paigaldada ja reguleerida.

Koguseline allahindlus

Kogus Hind Säästate
2 56,95 € Kuni 6,00 €
4 53,96 € Kuni 23,98 €
8 50,96 € Kuni 71,94 €
16 49,16 € Kuni 172,66 €
59,95 €
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kirjeldus

Kõrgekvaliteediline 3 verdruga tugevdatud automaatne kasvuhoone akna või luugiavaja Inglismaalt. Sobib ka lisaks katuseluugile vertikaalse akna avajaks altpoolt üles lükates. Juhul, kui on tegemist kergema aknaga (polükarbonaat kate, kerge raam), siis sobib ka avama ülevalt poolt, kuna vedrude tagasitõmme on tunduvalt tugevam, kui ühe vedruga mudelitel. Vertikaalse akna ülevalt poolt avamisel on õhutamine tunduvalt intensiivsem.

 

- Tõstejõud kuni 6 kg.

- Võimaldab maksimaalset avamist 30 cm.

 

Automaatne kasvuhoone aknaavaja, mis sobib üleval asuvate hingedega  alumiinium- või puitraamidega akendele.

Mõõtmetelt kuni 900 x 600 mm.

Lisaverdud võimaldavad sulgemisjõudu umbes 1,8 kg.

Võimalik seadistada avamise algust alates temperatuurist  12 kraadi.

Võimalik paigaldada kaitsmata kohtades katuseakendele vähendamaks tuule käes laperdamise võimalust.

Tänu kolmele vedrule tugevam tagasitõmbejõud - võimalik kasutada vertikaalselt ülevalt poolt avanevate luukide / akende avamisel ning mis tagab parema kuuma õhu väljumise.

Võimalik tellida eritellimusena varakevadel ka epoksü pulbervärvitud valgena või pruunina.

 

Bayliss  automaatsed kasvuhoonete aknaavajad 

On laialdaselt levinud mõte, et Bayliss automaatsed aknaavajad on parimad tooted automaatsete aknaavajate turul ja sobivad kasutamiseks nii puit- kui ka alumiiniumraamide jaoks. Piisav ventilatsioon on kasvuhoonetes kasvatamise juures üks kõige tähtsamaid aspekte ja meie automaatsete aknaavajate valik eemaldab sellest tähtsast tegevusest oletamised ning tagab täpse ja järjepideva tuulutuse 24 tundi päevas.

Bayliss  automaatsed kasvuhoonete aknaavajad on toodetud perefirma poolt Derbyshire-s, Inglismaal, juba aastast 1964 ning nad on uhked oma väga hea reputatsiooniga disaini, kvaliteedi, vastupidavuse ja teeninduse vallas. Pakutud valik katab peaaegu igasuguse automaatse ventilatsiooni nõudmise, mis Teil olla võib. Varuosad on saadaval 

 

mugav kasutada

korrosioonikindel konstruktsioon

illustreeritud paigaldusjuhendid

kohandatavad disainid

tasakaalustatud tõstetoimingud

eritellimusena alternatiivsed viimistlused ja värvid

tootjapoolne garantii 2 a (juhul kui õieti paigaldatud)

 

Mida üks Bayliss automaatne aknaavaja teeb?

Automaatne aknaavaja avab ja sulgeb hingedel ventilatsiooniava/akna automaatselt, kasutades selleks päikese või ümbritseva õhu poolt toodetud soojust. Mida kuumemaks läheb, seda rohkem aken avaneb.

 

2-aastane garantii

Iga Autovent saab 2-aastase garantii, mis kaitseb vigase tootmise eest. Kui on tagatud, et üksus ei ole rikutud (näiteks silindrist väljatõmmatud kolb), ei ole vigastatud suletud akna tõttu, ei ole ebatavaliselt tugeva tuule / tormi poolt vigastatud või ei ole valesti paigaldatud, siis parandatakse see tasuta, kui üksus on neile tagastatud. NB! Kindlasti tutvuge eestikeelne kasutusjuhendiga, mida saate siit e-poest alla laadida. Pakendis kaasas inglisekeelne kasutusjuhend.

Meie automaatsed aknaavajad ei ole "viska ära" asjad ning need on disainitud ja testitud kestmaks paljusid aastaid. Siiski on võimalik igat Bayliss Autovendi osa hooldada, kui selleks peaks vajadus tekkima. Tellida on võimalik varuosi nii kõikidele meie praegustele kui ka paljudele eelmistele mudelitele.

 

Kuidas üks automaatne aknaavaja töötab?

Tugevas metallsilindris on mineraalvaha, mis paisub temperatuuri tõustes. Vaha lükkab kolbi, mis avab autovendi läbi balanseeritud ühenduste. Kui temperatuur langeb, tõmbub vaha kokku ja tugev roostevabast terasest vedru sulgeb vendi ja lükkab kolvi tagasi algasendisse.

 

Miks on Bayliss Autovent parem?

See on disainitud inseneride poolt, kes on tootnud automaatjuhtimise seadmeid juba üle 40 aasta ning sisaldab selle aja jooksul kogutud teadmisi ja kogemusi. Kõikidel Bayliss Autoventidel on  tugev roostevabast terasest vedru, mis annab püsiva sulgemisjõu ja niisama hästi kui elimineerib igasuguse tuulekahjustuste riski. Üksus annab balanseeritud tõstmisjõu akna keskosale ja väldib igasugust külgpidist tõukejõudu, mis võiks akent väänata või paigalt lükata. Ilus disain võrreldes konkurentidega.

 

 

Toote üksikasjad
MK7TSU
15 Tooted