25m Imbvoolik 16mm veepaagiga ühendamiseks

Madalsurve imbtoru kastmiseks veetünniga, standard läbimõõduga 12.5/16 mm. Kasvuhoonesse või aiamaale. Maa peale või maa alla. 25 meetrine valmis otsikutega rull. Saad teha endale sobiva plaaniga veepaagiga või siis survealandajat kasutades veekraaniga kastmissüsteemi.

Цена 23,95 €
Еще
есть в наличии

20m Imbvoolik 16mm veepaagiga ühendamiseks

Madalsurve imbtoru kastmiseks veetünniga, standard läbimõõduga 12.5/16 mm. Kasvuhoonesse või aiamaale. Maa peale või maa alla. 20 meetrine valmis otsikutega rull. Saad teha endale sobiva plaaniga veepaagiga või siis survealandajat kasutades veekraaniga kastmissüsteemi.

Цена 19,95 €
Еще
есть в наличии
Все новые товары

NB! KIIRED VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE SAATE VAID HELISTADES KL 10-22 +372 56453093

LAOS OLEVATE KASVUHOONE AUTOMAATSETE LUUGIAVAJATE POSTITAMINE ÜLDJUHUL 24H JOOKSUL. NB! PEALE TELLIMUSE VORMISTAMIST KONTROLLIGE ARVEGA E-MAILI KINNITUST KA SPÄMMI ALT. KUI SOOVITE ISE JÄRGI TULLA TELLIMUSELE VIIMSIS HAABNEEMES, SIIS HELISTAGE 56453093 JA LEPIME AJA KOKKU. 

Rohenäpp.ee haldajafirma Vistecon Grupp OÜ on Inglise firma Bayliss Autovents kasvuhoone automaatsete ventilatsiooniseadmete ja kastmiseks mõeldud madalsurve (veepaagi jaoks) ja kõrgsurve (veekraani jaoks) imbtorude maaletooja.

Postitame laos oleva kauba üldjuhul 24 tunni jooksul peale raha laekumist. ItellaSmartpost ja Omniva (Eesti Post) pakiautomaatidega kaup kätte 1-2 päevaga! Sularahas tasumisel kaup koheselt kätte – NB! vajalik aeg kokku leppida telefoni teel.