Tilkkastmiskomplekt veenõule 60 taimele

47,95 €
Kogus
Läbi müüdud


Kirjeldus

TILKKASTMISKOMPLEKT ECO-DROP IRRIGATION KROOON VEENÕUGA ÜHENDAMISEKS KUNI 60 TAIMELE

Baaskomplekt sobib 4-6 meetrit pikale kasvuhoonele kahe või kolme peenraga. Komplektis on 60 tilgutit, kuid vajadusel võib kasutada ka väiksema arvuga taimedel. On võimalik ühendada veetrassiga või veenõuga, küsige vajadusel nõu meie käest.

Komplektist leiate kõik, mis selle süsteemi mugavaks ja pikaajaliseks kasutamiseks vaja läheb. Mustast polüetüleenist valmistatud voolik ei lase vees vetikatel vohada ja selle must värv soojendab täiendavalt selle sees olevat vett.

Süsteemi alguses paigaldatud filter takistab selle ummistumist. Süsteemi ühendamiseks ja paigaldamiseks on komplektis kõik vajalik olemas.

Süsteem töötab väga lihtsalt. Vesi jõuab tilgutiteni vabavooluga (selle eelduseks on veenõu mis on maapinnast kõrgemale paigutatud) või veetrassist (ühisveevärgist, veerõhu alandamiseks on komplektis olemas rõhu alandaja).

Samuti on võimalik varustada süsteem elektroonllise taimeriga, mis võimaldab taimede õigeaegset kastmist näiteks Teie puhkuse või äraoleku ajal.

Tilkkastmissüsteemi paigaldamine on tõhus, sest:

- Säästab vett - tavapärase kastmisega ei jõua suur osa veest juurteni (kas jääb taimelehtedele või aurustub pinnasel). Tilkkastmissüsteemiga saavutate olulise veesäästu kuna vesi juhitakse otse juurteni.

- Väetiste sääst – väetis võib kasutada ainult juurtetsoonis, ülejäänud pinnas jääb puutumata.

Umbrohu vähenemine – kuna kastetakse vahetult taime juurestikku ja ülejäänud pinnas jääb kuivaks, siis vähendab see umbrohu tekke võimalust.

- Liigne niiskus väheneb – veekulu kastmisel väheneb ning sellega ka niiskus kasvuhoones (mis võib tekkida liigse vee aurustumisest).

- Taimed ei saa põletada – päikesele ilmaga võivad veetilgad taimedel sellele kahju tuua, sest võib tekkida nende põletusoht. Tilkkastmisega seda probleemi ei teki.

- Suurendab aiakultuuride saagikust

- Vähendab Teie füüsilist koormust

Toote üksikasjad